ارسطو خوشحساب

نویسنده داستانهای جنایی و تخیلی

آرشیو رمان ها

روانپریش خوب

ارسطو خوشحساب

متولد آذر ماه سال 1363 در تهران خیابان پیروزی. فارق التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر. نوشتن اون چیزیه که بهش علاقه دارم. وقتی مینویسم به هیچ چیز به جز موضوعی که دارم در موردش مینویسم فکر نمیکنم. وقتی مینویسم اصلا فکر نمیکنم فقط کلماتی که از ذهنم بیرون میاد رو تایپ میکنم و گاهی به کاغذ منتقل میکنم. تمام شخصیت هایی که در داستانهای من باهاشون آشنا میشید حداقل ده صفحه خصوصیات اخلاقی و داستان زندگی دارند که برای خودم نگهشون میدارم و دقیقا به خاطر اینکه تمام داستان زندگیشون رو میدونم دوستشون دارم و گاهی حتی زمانی که بدترین شخصیت داستانم میمیره ، غمگین میشمو به خاطر از دست دادنش آزرده میشم.

ذهنم مملو از تفکراتیست که باهاشون درگیرم. چیزهایی که گاهی مینویسم اما هرکر نمیشه به نمایش گذاشتشون. شاید داستانهایی که مینویسم چیزی شبیه به تفکراتم باشند اما تمام چیزهایی که مینویسم بخشی از من هستند که هرگر نداشتمشون. چیزی  هایی که تا به حال باهاشون درگیر نبودم.

سبک اصلی داستان های من "جنایی" هست. دوست دارم داستانهای جنایی بنویسم. دوست دارم همیشه نقش اول قصه هام جنایتکار یا خلافکار باشه. راستش فوبیای شدیدی به دیدن خون دارم ، یعنی وقتی خون میبینم رنگم میپره و حالم بد میشه ، البته همیشه این حالت رو در خودم کنترل میکنم. حتی زمانی که در مراسمی حیوونی رو قربانی میکنن از دیدنش امتناء میکنم و برای همین حالتم هست که مخالف خون ریختن و قربانی کردن هستم اما خون همیشه در قصه های من نقش مهمی رو بازی میکنه. داستانهایی که میخونید صرفا قصه هایی هستند که از ذهن من بیرون میاد و امیدوارم از خوندنشون لذت ببرید. 

صفحه اصلی